Broniewskiego 301-785 Warszawa
Strefa Mieszkańca

E-kartoteka online

e-kartoteka logowanie
E-kartoteka to strona, na której możesz sprawdzić rozliczenia wpłacanych przez siebie zaliczek.
Mieszkaniec przy pomocy osobistego identyfikatora oraz hasła uzyskuje dostęp do własnej kartoteki online, analizuje swe zobowiązania i wpłaty – korzystając ze standardowej przeglądarki internetowej. Ponadto informacja ta jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Zaloguj się

W dbałości o komfort mieszkańców firma Status Nieruchomości Sp. z o.o., jako administrator wspólnoty mieszkaniowej, uruchomiła elektroniczny dostęp do kartotek nieruchomości.
  • Dostęp po zalogowaniu
  • Hasło i login dostępu można uzyskać poprzez kontakt z administratorem wspólnoty.

Nie możesz się zalogować?

Dołącz do nas!
e-kartoteka
kartoteka online

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Podoba Ci się działanie e-kartoteki? Chcesz mieć dostęp do własnej kartoteki 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, bez przeszkód i problemów z logowaniem? Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje działania od odbioru nieruchomości od poprzedniego zarządcy, poprzez prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego, doradztwo w zakresie wdrażania energooszczędnych rozwiązań technicznych po reprezentowanie Klienta w kontaktach z organami administracji państwowej i samorządowej. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a przedstawimy możliwości Twojej wspólnocie mieszkaniowej i powiemy, co możesz zyskać.

Co oferujemy?

Nie czekaj i wypełnij formularz.

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde twoje pytanie
i pomogą przenieść ci inwestycję pod nasze skrzydła

Nasi konsultanci czekają
na twoje pytania!

Masz pytania?

Napisz do nas