Status NM na Forum Zarządców Nieruchomości

Kadra i pracownicy Status Nieruchomości Mieszkaniowe systematycznie uczestniczą w konferencjach, seminariach, targach i szkoleniach, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami w zarządzaniu budynkami wielorodzinnymi. Poszukujemy rozwiązań i technologii, które pomogą obniżyć koszty eksploatacyjne ponoszone przez wspólnoty mieszkaniowe, a zarazem podniosą standard i wydajność nieruchomości oraz sprostają oczekiwaniom mieszkańców.

Ostatnio uczestniczyliśmy w Forum Zarządców Nieruchomości.

Wśród najciekawszych zagadnień znalazła się kwestia związana z pułapkami zawartymi w „tanich” ofertach ubezpieczeniowych dla wspólnot mieszkaniowych. Podpowiedziano uczestnikom spotkania, na które zapisy w polisie zwracać szczególną uwagę i jak negocjować indywidualne warunki. Poruszono również temat zmian źródeł energii cieplnej i związanych z nimi konsekwencji.

Podczas seminarium nie zabrakło też kwestii przecieków w budynkach, głównie w garażach podziemnych, co jest częstą zmorą zarówno lokatorów jak i administratorów. Nie obyło się oczywiście bez wymiany doświadczeń i cennych rad. Czy iniekcja punktowa, którą prowadzący ten blok tematyczny zarekomendował jako najskuteczniejszy sposób osuszania zawilgoconych powierzchni, jest faktycznie najkorzystniejszą metodą dla wspólnot mieszkaniowych?

Już niedługo zaprezentujemy nasze spostrzeżenia i doświadczenia związane zarówno z iniekcją krystaliczną jak i innymi problemami poruszanymi na Forum Zarządców Nieruchomości.

Spotkania z producentami rozwiązań dla nieruchomości mieszkaniowych są oczywiście dobrą okazją poznania nowinek branżowych, ale również możliwością zweryfikowania ich oferty, zanim przedstawi się ją zarządowi wspólnoty. Dla współpracujących z nami wspólnot mieszkaniowych zawsze szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań.

Więcej