Strefa Mieszkańca

Skontaktuj się z nami: +48 22 329-21-00 lub biuro@status.pl

Zarządzanie i administracja nieruchomościami Status Warszawa

 

 

Twój Partner w Zarządzaniu Nieruchomościami

 

 

Zarządca roku 2016 Zarządca roku 2017 Zarządca roku 2018

 

O naszej firmie

zarządca nieruchomości status

Status Nieruchomości

zajmuje się zarządzaniem osiedlami i budynkami należącymi do Wspólnot Mieszkaniowych nieprzerwanie od 1998 r. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, jednak możemy obsługiwać Klientów z całej Polski. Cieszymy się opinią najlepszej firmy zarządzającej, gdyż stawiamy na wysoki poziom świadczonych usług.

Status nieruchomości

Nasz zespół

to życzliwi Mieszkańcom profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach, które nieustanie podnoszą, uczestnicząc w branżowych szkoleniach. To młode i dynamiczne, a zarazem doświadczone osoby, proponujące nowatorskie rozwiązania sytuacji problemowych. Pracujemy w małych grupach, co zapewnia rzetelność i terminowość wykonywanych prac.

warszawski zarządca nieruchomości

Zapraszamy do współpracy

Wspólnoty Mieszkaniowe poszukujące wysokiego poziomu usług. Oferujemy wszelką pomoc organizacyjną i prawną - od uregulowania stanu prawnego nieruchomości, aż po wprowadzenie procedur umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie wspólnoty. Udowodnimy, że Wasz zarządca może być partnerem w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

administracja nieruchomościami warszawa

Zapraszamy do współpracy

Wspólnoty Mieszkaniowe poszukujące wysokiego poziomu usług. Oferujemy wszelką pomoc organizacyjną i prawną - od uregulowania stanu prawnego nieruchomości, aż po wprowadzenie procedur umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie wspólnoty. Udowodnimy, że Wasz zarządca może być partnerem w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Status: kim jesteśmy?

Status Nieruchomości to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która już od 1999 roku specjalizuje się w administrowaniu całymi osiedlami i budynkami pozostającymi własnością wspólnot mieszkaniowych. Dotąd wspieraliśmy ponad sto takich wspólnot. Naszymi głównymi usługami są zarządzanie nieruchomościami i administracja. Nasze umiejętności w tym zakresie zostały niejeden raz potwierdzone przez różnorodne nagrody. Jesteśmy między innymi laureatami tytułu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości” przyznawanej przez miesięcznik „Administrator”, który zdobyliśmy kolejno w latach 2016, 2017 i 2018.


Czym się zajmujemy?

Jako firma Status Nieruchomości oferujemy swoim Klientom, czyli wspólnotom mieszkaniowym, usługi takie jak: administracja i zarządzanie budynkami, obsługa prawna i finansowa nieruchomości, doradztwo w zakresie nieruchomości. Oznacza to, że działamy jak outsourcingowy zespół administracyjny. Jeśli nie chcą Państwo powoływać w obrębie swojej wspólnoty grupy odpowiedzialnej za administrowanie budynkiem lub są niezadowoleni z działalności grupy już istniejącej, mogą się do nas zwrócić po pomoc w zakresie wymienionych wyżej usług.Jakimi wartościami kierujemy się, prowadząc zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi?

Czujemy się społecznie odpowiedzialni, dlatego w zarządzaniu nieruchomościami kierujemy się wypracowanymi zasadami i wartościami. Oto kilka z nich. Najważniejszą z naszych wartości jest wysoka jakość usług administracyjnych. Wiemy doskonale, że dobra firma nie istnieje bez pracowników, dlatego budujemy zaangażowany i profesjonalny zespół. Dzięki rzetelności i wieloletniemu doświadczeniu może być blisko Państwa problemów i potrzeb. Dobra komunikacja między nami a mieszkańcami jest najważniejszym filarem naszej firmy. Dyskrecja i utrzymanie tajemnicy zawodowej są oczywistością, której konieczności nie musimy wyjaśniać, pragniemy natomiast zapewnić Państwa, że żadne z naszych działań nie narusza Państwa praw. Naszym głównym celem jest Państwa poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie, dlatego nie podejmujemy żadnych kroków, które mogłyby stanąć w konflikcie z Państwa interesami. Naszym zdaniem jasność i zrozumiałość są tym, czego czasem brakuje w skomplikowanych procedurach administracyjnych, dlatego nasze własne umowy o zarządzanie nieruchomością są formułowane prosto i klarownie. Dokładnie też informujemy o swojej działalności i operacjach przeprowadzanych w ramach świadczenia naszych usług. Wiemy, że nic nie opłaca się bardziej niż oszczędność, dlatego w naszej codziennej pracy pilnujemy ekologicznych standardów. Te same przenosimy na współpracę z Klientami, czym zmniejszamy wysokość ponoszonych przez nich kosztów.Na czym polega administracja nieruchomościami Warszawa?

Pod tym ?, kryją się realne i konkretne czynności, które wykonamy, administrując Państwa nieruchomościami. Przede wszystkim będziemy występować w imieniu wspólnoty mieszkaniowej w kontaktach z organami administracji, niezależnie od ich rangi. Sprawdzimy rzeczywisty stan budynku(pod względem prawnym i faktycznym). Będziemy prowadzić ewidencję lokali i stworzymy bazę kontaktów do ich właścicieli. Będziemy organizować konieczne spotkania i przygotowywać projekty uchwał, które wspólnie uznamy za priorytetowe. Dopilnujemy porządku i czystości w otoczeniu budynku, a także wprowadzimy program EKOzarządzania. Jeśli szukają Państwo firmy, która prowadzi administrację budynków Warszawa z takim zaangażowaniem, a jednocześnie tak bezpośrednio, jakby pracowali w niej Państwa sąsiedzi, zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa: status.pl | 2019

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram